Katalóg Varius 2015 za Vami mieri v novej štruktúre

varius.png Portfólio poistkových systémov Varius prešlo v poslednej dobe niekoľkými významnými zmenami.

O všetkom sme Vás priebežne informovali ako na stránkach nášho Spravodaja, tak na webe, v odbornej tlači alebo i osobne. Všetky zmeny sme  pre Vás kompletne zaznamenali v novom katalógu, ktorý je pre Vás k dispozícii od začiatku jesene 2015. Nový katalóg Poistkových systémov Varius má celkom novú štruktúru a formu. Je usporiadaný podobne ako nový katalóg Modulárnych prístrojov Minia, ktorý sa stretol  u zákazníkov s veľmi pozitívnou odozvou.

katalog-pojistky-uvodni-strana.png

Katalóg Varius sme rozdelili do troch hlavných kapitol. V prvej kapitole sa zaoberáme odpínačmi poistkových vložiek. V kapitole druhej dostávajú priestor poistkové vložky. Tretia kapitola zahŕňa nevyhnutné technické informácie.

Na začiatku jednotlivých kapitol uvádzame Prehľad prevedenia, ktorý Vám na prvý pohľad umožní zoznámiť sa s jednotlivými prístrojmi a ich príslušenstvom.

Po úvodných stránkach pokračujú stránky s obchodnými a technickými údajmi k jednotlivým položkám, tak ako ste boli zvyknutí doteraz. Pod základnými informáciami o prístrojoch môžete nájsť i zoznam príslušenstva, a to ku každej skupine poistkových prístrojov a poistkových vložiek zvlášť.

Poistkové systémy Varius k stiahnutiu

Poistkové systémy Varius