Kalendár akcií

apríl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Nový katalóg Kompaktné ističe Modeion 2013

modeion.png Práve sme vytlačili nový katalóg Kompaktné ističe Modeion 2013.

Zaradili sme do neho nové logické usporiadanie a zobrazenie nadprúdových spúšti ističov Modeion, ktoré najmä projektanti a výrobcovia rozvádzačov uvítali v minulej príručke „Nastavovanie nadprúdových spúští Modeion“.

Nové usporiadanie je v mnohom názornejšie, prehľadnejšie a jednoducho navádza užívateľa, ako nastaviť všetky potrebné hodnoty ističa týkajúce sa jeho vypínania a ako ich zaznamenať do projektu. V poznámkach „Dôležité“ sú uvedené najdôležitejšie body, ktoré sa týkajú použitia daného typu nadprúdovej spúšte.

O tom, že nové usporiadanie a zobrazenie v príručke všetkým užívateľom pomohlo, svedčí aj výrazný pokles ich žiadosti smerovaných na našich produktových špecialistov. Užívatelia stále najčastejšie používajú nadprúdové spúšte DTV3 pre istenie vedenia a distribučných transformátorov. Projektanti však v minulom roku začali častejšie projektovať zložitejšiu nadprúdovú spúšť MTV8. Používajú ju nie len v režime M pre istenie motorov, ale aj v režime TV, čím dosahujú lepšieho nastavenia ističa podľa parametrov isteného obvodu (ďalšie oneskorenie a jemnejšie nastavenie skratovej spúšte, ďalšie oneskorenie tepelnej spúšte) alebo zvýšenie selektivity ističa s predradenými alebo prirazenými istiacimi prístrojmi.

Na rozdiel od príručky nájdete v novom katalógu 2013 takto spracované všetky dodávané nadprúdové spúšte ističov Modeion.

Veríme, že nový katalóg zjednoduší prácu všetkým projektantom, pomôže im k skvalitneniu projektov a tak urýchli uvedenie všetkých zariadení, obsahujúcich ističe Modeion, do prevádzky.

Katalóg na prelistovanie