Kalendár akcií

apríl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Plastové nástenné skrine RZI s krytím IP65

oez.png Nástenné rozvodnicové skrine RZI sú vhodné do priestoru, kde je zvýšená prašnosť a vlhkosť, napr. garáže, dielne, priemyselné aplikácie.

Vyššie krytie IP65 je zabezpečené pomocou tesnenia, ktoré je nanášané liatím. Okrem vysokého krytia ponúkajú nástenné rozvodnicové skrine RZI veľký priestor pre vedenie vodičov vo vnútri skrine a veľký počet pozícií na svorkových blokoch pre pripojenie PE a N vodičov. V ponuke nájdete skrine RZI vo veľkostiach od 4 do 54 modulov. Skrine sú ponúkané s priehľadnými dverami. 

 

Nadštandardný priestor

Výnimočný priestor pod „U“ lištami

Pod „U“ lištami nájdete 45 mm pre vedenie pripojovacích i vývodových vodičov.

Komfortný priestor medzi radmi prístrojov

V rozvodnicových skriniach nájdete mnoho miesta k prepojovaniu prístrojov a k pripojovaniu vývodových vodičov. Rozteč medzi radmi je 150 mm.

Veľký priestor pri svorkovnici

Priestor pri svorkovniciach oceníte pri zapojovaní PE a N vodičov i pokiaľ použijete pre prepojenie prvého radu prístrojov prepojovaciu lištu.

Veľké miesto po bokoch skrine

Skrine RZI ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlné vedenie vodičov vo zväzkoch po bokoch skrine i pri osadení maximálnym počtom prístrojov.

Veľký počet svoriek v štandardnom balení

V každej rozvodnicovej skrini sú v základnom balení svorkové bloky s dostatočným počtom miest pre pripojenie PE vodičov a N vodičov, ktoré je možné až zdvojnásobiť pomocou ponúkaného príslušenstva.

 

Rozvodnicové skrine RZI sú zaradené v konfigurátore DBO, v ktorom ako pôvodný výrobca poskytujeme výsledky skúšok podľa STN EN 61439-3 (DBO). Informácie ku konfigurátoru DBO nájdete na našich webových stránkach http://www.oez.sk/sluzby/rozvodnice-dbo.

Kompletnú ponuku rozvodnicových skríň RZI nájdete v katalógu Rozvodnicové a rozvádzačové skrine Distri.

Webové stránky RZI

http://www.oez.sk/produkty/rzi-rozvodnicove-skrine-ip65

 Odkaz na katalógové listy RZI

http://www.oez.sk/uploads/oez/files/ks/rzi-di02-2017_cz_sk.pdf