Novinky

CVAK!!!?

minia.png Zobudil Vás niekedy v noci pocit, že ste počuli nejakú ranu? Alebo ste hľadali v rozvádzači čmeliaka, ktorý neznesiteľne bzučí? Môžu to byť výsledky nesprávne zvoleného spínacieho prvku. Tento článok Vám ponúkne možnosti nápravy.

 

Databáza OEZ produktov podľa štandardov ETIM

oez.png Nielen pre prevádzkovateľov internetového obchodu je určená databáza našich výrobkov vo formáte BMEcat 2.1 pre systémy pracujúce na báze štandardov ETIM. Teraz sú data k dispozícii pre verzie ETIM 4.0, ETIM 5.0 a ETIM 6.0.

 

OEZ – všetko pre domovú inštaláciu

minia.png Aktuálne prinášame pre všetkých elektrikárov veľké množstvo užitočných inovácií a noviniek v oblasti modulárnych prístrojov Minia a rozvodnicových skríň DistriTon.

 

Katalóg Varius 2015 za Vami mieri v novej štruktúre

varius.png Portfólio poistkových systémov Varius prešlo v poslednej dobe niekoľkými významnými zmenami.

 

Certifikační značky

oez.png Základní informace uváděné na přístrojích se dají rozdělit do těchto tří skupin: technické parametry, identifikace výrobku a certifikační značky

 

Nová Minia, nové možnosti

minia.png Modulárne prístroje Minia od OEZ zaznamenávajú v roku 2015 zásadné zmeny, ktoré je možné označiť za generačný resp. inovatívny skok v pripájaní. Zmeny sa týkajú kľúčových skupín prístrojov  v portfóliu Minia – ističov a prúdových chráničov vrátane ich príslušenstva a taktiež vypínačov.

 

Nová Minia. Nové pripojenie

minia.png U nových ističov LTN predstavuje OEZ už štvrtú generáciu pripojenia. Časový výkon ukazuje schéma na stránke dole. A práve spôsobom pripojenia sa budeme venovať v nasledujúcich riadkoch.