Kalendár akcií

júl 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

Prepäťové ochrany Minia - istenie prepäťových ochrán

Zabezpečenie kontinuity ochrany i kontinuity napájania V jarnom vydaní Spravodaja sme sa zaoberali problematikou pripojenia prepäťových ochrán. Riešili sme umiestnenie prepäťovej ochrany v rozvádzači, dĺžku prívodných vodičov, typy zapojení, prierezy pripojovacích vodičov a pod. Načrtli sme tiež súvislosť medzi prierezom pripojovacích vodičov a maximálnym predradeným istením.

 

Arion - veľkosť I po novom do 2000 A

arion.png Nemenej dôležitou súčasťou automatického záskoku zdrojov sú vlastné výkonné prvky – ističe. Preto i tejto oblasti venujeme veľkú pozornosť. V mnohých prípadoch nepretržitú dodávku energie vyžadujú predovšetkým veľké energeticky náročné prevádzky, a preto je nutné použiť veľké istiace prvky. K tomu sú s výhodou používané vzduchové ističe Arion WL, ktoré tiež prešli inováciou.

 

Systémy automatických záskokov zdrojov - Modi

modeion.png Firma OEZ patrí k popredným dodávateľom istiacej technológie pre napájanie zariadení NN – tzv. energocentier. Niektoré z napájaných zariadení vzhľadom ku svojej dôležitosti vyžadujú nepretržitú dodávku elektrickej energie, prípadne napájanie z niekoľkých zdrojov. Jedná sa napríklad o energetické zariadenia, priemyselné objekty s nepretržitou prevádzkou alebo dôležité objekty infraštruktúry.

 

Novinky v softwarovej podpore OEZ

oez.png Cieľom softwarovej podpory je čo najviac uľahčiť prácu projektantom, revíznym technikom, prevádzkovým elektrikárom a obchodným partnerom. Všetku softwarovú podporu poskytujeme zákazníkom zdarma prostredníctvom internetových stránok a na DVD nosiči s názvom Produkty a SW podpora.

 

Optimalizácia v poistkovom programe

varius.png V rámci optimalizácie produktového portfólia v sortimente poistkových vložiek OEZ bolo rozhodnuté o ukončení výroby okrajových typov poistkových vložiek pre istenie polovodičov.

 

Prístroje pre spínanie a ovládanie Conteo

Prístroje pre spínanie a ovladanie Conteo - Novinky Skôr než vám podrobne predstavíme jednotlivé oblasti rozšírenia sortimentu, dovoľte nám zrekapitulovať už zavedený sortiment produktovej rady Conteo. Všetky prístroje boli konštruované do menovitého prúdu 100 A (AC-3 / 400 V).

 

Nové plastové rozvodnice DistriTon

Nové plastové rozvodnice DistriTon V letošním roce zaznamenal sortiment OEZ s.r.o. pod obchodní značkou DistriTon velký rozvoj. Tato značka nejprve zahrnovala oceloplastové rozvodnice RZA do 48 modulů, které OEZ nabízí již řadu let. Od března 2011 byly uvedeny na trh oceloplechové rozvodnice do 198 modulů, a to v zapuštěném provedení RZB a nástěnném RNB. A od července 2011 byla značka DistriTon rozšířena o sortiment nových plastových rozvodnic. Jedná se o rozvodnice nástěnné a zapuštěné s krytím IP40. Zároveň pod značku DistriTon byly přiřazeny i rozvodnice ECO s krytím IP55, které jsou již nabízeny několik let a našly si široké uplatnění na našem trhu.

 

Chráničový modul pre Modeion BC160

Chráničový modul pro Modeion BC160 Opět rozšiřujeme portfolio kompaktních jističů , tentokrát o chráničový modul pro jistič BC160 . Chráničový modul je určen k detekci zemního svodového proudu ( poruchový proud ). Chrání před přímým dotykem živých částí hlavně v průmyslových a energetických objektech, ale i před nepřímým dotykem resp. před dotykem neživých částí v prostorách, jako jsou především nemocnice, bytové domy, rodinné domy, hospodářské budovy nebo budovy infrastruktury.