Kalendár akcií

júl 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

Maximálne zvýhodnené EXTRA balenie

minia.png Obľúbené EXTRA balenie ponúkame pre 6kA i 10kA prístroje, pričom pre každý rad máme tri typy prevedenia.

 

Sme ambasádormi kvality Novej Minie

minia.png  V OEZ nám vždy záležalo na dobrých vzťahoch, na kvalite produktov a do popredia dávame inovácie. O inovácii a ďalších novinkách sa dozviete z rozhovoru s Ing. Otíliou Ondruškovou- Chief Executive Officer OEZ Slovakia.

 

V ROKU 2015 ODBORNÉ SEMINÁRE NEUSPORIADAME

logo_oez.PNG Každoročne sme Vás v tomto období informovali o termínoch a programe odborných seminárov OEZ. Pre rok 2015 sme však výnimočne zvolili inú cestu. Odborné semináre tento rok nebudú.

 

Moderná tvár lištových poistkových prístrojov Varius

varius.png Novinkou tohtoročnej jesene je celkom inovovaná tvár lištových poistkových prístrojov. Pôvodné lištové poistkové odpínače FD a poistkové lišty FR sme nahradili novými typmi s označením FSD a FSR. 

 

V jednoduchosti je krása. Už máme len odpínače OPVP

varius.png V rámci optimalizácie produktového portfólia valcových poistkových odpínačov sme sa rozhodli podstatne zjednodušiť našu ponuku. Doposiaľ bolo treba  podľa použitia zvoliť vhodný odpínač - OPVA pre použitie s poistkovými vložkami s kategóriou použitia  gG a aM alebo OPVP, ktorý vie navyše odpínať polovodičové poistkové vložky (gR, aR).

 

Podporili sme spolu tretiu školu

handlovalogo.png Podporili sme spolu tretiu školu v Handlovej

 

Šedá je dobrá. Zmena dizajnu prístrojov Conteo

conteo.png Pod značkou Conteo už niekoľko rokov ponúkame prístroje pre spínanie a ovládanie - predovšetkým výkonové stýkače, nadprúdové relé a spúšťače motorov.

 

Novinky v modulárnych prístrojoch Minia - Spínacie prístroje

minia.png Spínanie elektrických obvodov je bežnou praxou. Vzrastajú, ale požiadavky na inteligenciu prístrojov, ktoré elektrické obvody spínajú. Sortiment spínacích prístrojov OEZ bol rozšírený a doplnený o v praxi užitočné prevedenia. Tento článok je určený k hrubému prehľadu sortimentu spínacích prístrojov s ohľadom na použitie v rôznych aplikáciách.