Kalendár akcií

júl 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

Ako zabrániť škodám? Ochranou proti prepätiu pre DC aplikácie

minia.png Pri zvýšení napätia v elektrickom obvode nad akceptovateľnú hranicu znížia prepäťové ochrany svoju impedanciu a umožnia prechod prúdu z jedného vodiča do druhého. Tým prakticky dôjde k vyrovnaniu potenciálov.

 

Dymotesné a požiaru odolné rozvodnicové skrine DistriSet

distri.png Pre dodržanie sprísnených požiadaviek zákonov a noriem v stavebníctve, zvlášť v oblasti požiarnej bezpečnosti stavieb, uvádzame na trh nové rozvodnicové skrine s požiarnou odolnosťou, ktoré sú tiež dymotesné. Sú to rozvodnice DZ54, ktoré nahradia doterajšie rozvodnice DZ43-…-EI30. Pôvodne neboli skúšané ako dymotesné.

 

Malý a šikovný. Záskokový automat Modi ZB pre BC160

modeion.png Automat prepína medzi dvoma zdrojmi do jednej záťaže. Zdroje môžu byť, transformátor a generátor alebo dva transformátory. Na záložný zdroj automat prepína na základe vyhodnotenia poruchy na hlavnom zdroji.

 

Nová generácia oceľoplastových rozvodnicových skríň RZA

Nové rozvodnice Distri - RZA V súčasnej dobe prinášame na trh novú generáciu oceľoplastových rozvodnicových skríň RZA, ktoré vyplnia pomyseľnú medzeru v sortimente medzi súčasnými plastovými rozvodnicovými skriňami RZG, RNG, RZV a oceľoplechovými RZB, RNB. Zároveň nahradia pôvodné oceľoplastové skrine, ktoré boli taktiež predávané s typom RZA.

 

Výpočtový program Sichr 14. Vie, ako na generátor

oez.png Výpočtový program Sichr je už roky neodmysliteľným pomocníkom elektroprojektantov a revíznych technikov. Preto aj v tomto roku dozrel o radu vylepšení.

 

Nový katalóg Modi

modeion.png Nový katalóg Modi je doplnený o prevedenie záskokového automatu Modi ZB pre ističe BC160.

 

Podporme spolu školu SOŠ v Handlovej

Handlova.png Kupujte prístroje OEZ a prispejte na vybavenie školy. Nákupom prístrojov a ďalšieho sortimentu OEZ vo veľkoobchode Auto AKR Elektra v Prievidzi prispejete na vybavenie pre Strednú odbornú školu v Handlovej.

 

Podporili sme spolu ďalšiu školu.

Plakat_prispevek-skoly_sk_www.jpg V poradí už druhý projekt firmy OEZ Slovakia na podporu škôl prebiehal v mesiacoch jún až október 2013. Tentokrát sa zbierali body vo veľkoobchode  Anmima s.r.o. Žilina  a prístroje boli darované  Strednej odbornej škole elektrotechnickej v Žiline.