qr_code

Novinky e-mailom

Chcete dostávať novinky z portálu OEZ pomocou e-mailovej pošty? Zaregistrujte sa.

Prečo sa registrovať?

Registráciou získate možnosť pravidelne odoberať aktuálne informácie formou e-mailu. Budete tak informovaní o novinkách zverejnených na portály, budú vám rozosielané aj pozvánky na akcie a mnohé ďalšie.

Ako sa registrovať?

K registrácii použite príslušný odkaz "registrácia", kde je prihlasovacie pole pre už registrovaného užívateľa.

Po vyplnení požadovaných údajov kliknite na tlačidlo "Potvrdiť". Automaticky bude vygenerovaný užívateľský aktivačný kľúč, ktorý bude zaslaný na vami poskytnutú e-mailovú adresu. K úspešnému dokončeniu registrácie je nutné kliknúť na odkaz v potvrdzovanom e-maily. Následne potom sa stávate registrovaným užívateľom.

Zabudnuté heslo

Pokiaľ sa vám stane, že svoje heslo zabudnete, môžete požiadať o vygenerovanie nového hesla. Formulár pre odoslanie žiadosti nájdete dole na prihlasovacej stránke. Jediný údaj, ktorý je nutné vyplniť, je e-mailová adresa zhodná s adresou uvedenou vo vašom profile. Následne vám bude poslaný e-mail s odkazom, na ktorý je nutné kliknúť, následne potom vám novo vygenerované heslo bude zaslané na zadanú e-mailovú adresu.

Odoberanie noviniek

Pokiaľ si prajete odoberať upozornenie na nové publikované články na portály, v registračnom formulári zvoľte "Odoberať novinky e-mailom".

V prípade, že ste už registrovaným užívateľom, potom si túto možnosť nastavte po prihlásení v nastavenie profilu.

 

Kalendár akcií

august 2018      
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31