Kalendár akcií

január 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

RSS

Máte preplnenú e-mailovú schránku? E-mail už dávno nie je jedinou možnosťou ako sa dozvedieť o dianí v OEZ SLOVAKIA, spol. s r.o. Teraz môžete využívať naše RSS kanály.

Čo je RSS kanál?

RSS (Really Simple Syndication) je formát, v ktorom vystavujeme informácie o nových článkoch na našom portály www.oez.sk. Na strane nášho servera sa nachádzajú zdroje informácií o článkoch (RSS kanály, RSS feed, RSS channel), na strane užívateľa je treba mať k dispozícii tzv. čítačku RSS kanálov (RSS reader).

Najnovšie verzie internetových prehliadačov (IE7.0 a vyššie, Mozilla Firefox 3.x, OPERA 8.x,...) mávajú čítačku RSS kanálov zabudovanú v sebe (v prehliadači Internet Explorer 7.0 ju nájdete pod názvom Informačné kanály). Ak používate staršie verzie, doporučujeme vám stiahnuť si niektorú z voľne dostupných čítačiek na internete.

Čítačka sa, spravidla po stanovenom čase, „pozrie“ na sledované zdroje (kanály), stiahne len názvy nových článkov s ich adresou a informuje užívateľa o novinkách. Potom už len stačí kliknutím na odkaz otvoriť požadovaný článok na pôvodných stránkach. V každej čítačke môžete nastaviť nielen kanál stránok OEZ, ale taktiež ľubovoľný iný kanál s novinkami z iného webu. Pre správnu funkciu čítačky musíte byť pripojený k internetu.

Medzi výhody používania RSS patrí najmä možnosť získať rýchly prehľad o novinkách, a to bez toho, aby ste museli sledované stránky prechádzať.


RSS kanály pre sekcie stránok OEZ s.r.o.

RSS kanál noviniek - rss/novinky

RSS kanál seminárov - rss/semináře

RSS kanál predajných akcií - rss/speciální prodejní akce

RSS kanál voľných miest - rss/volná místa

RSS kanál produktových informácií - rss/produkty