Kalendár akcií

august 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 13.08.2020 |... (Akce)
13. 08. 2020, 07:00 - 13. 08. 2020, 13:00
14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Sme ambasádormi kvality Novej Minie

minia.png  V OEZ nám vždy záležalo na dobrých vzťahoch, na kvalite produktov a do popredia dávame inovácie. O inovácii a ďalších novinkách sa dozviete z rozhovoru s Ing. Otíliou Ondruškovou- Chief Executive Officer OEZ Slovakia.

Ako hodnotíte uplynulé obdobie?

 V uplynulých rokoch sa nám darilo dosiahnuť obchodné výsledky podľa stanoveného plánu. Čo je pre nás, ale dôležité je inovácia našich výrobkov.

Boli sme úspešní v zavedení rozvodnicových skríň RZA zaradených v produktovej skupine DISTRI na slovenský trh.

Ďalšou našou novinkou bola zámena v produktovej skupine VARIUS a to zámena odpínačov valcových poistiek OPVP s vyššími parametrami za rovnakú cenu ako boli poistkové odpínače valcových poistiek pod označením OPVA.

Nemenej dôležitá bola výmena poistkových lištových odpínačov s novým označením FSD a FSR, ktoré sú zárukou nových a moderných náhrad pôvodných prevedení FD a FR.

 Čo pokladáte za najväčší úspech

Našim najväčším úspechom je zavedenie nových ističov a chráničov v produktovej rade MINIA na slovenskom a českom trhu. Je to pre nás nová výzva, na ktorú sme sa dlho pripravovali.

Rozhodli sme sa pre zásadnú zmenu a tou je zavedenie nových ističov a chráničov s novými možnosťami pripojenia.

Tieto nové ističe sme si vybrali z existujúcej rady produktov Siemens. Ističe a chrániče prinášajú pre český a slovenský trh generačne úplne nový systém pripojovania a majú lepšie technické parametre ako súčasné ističe.

Prúdové chrániče sú nové produkty a boli vyvinuté v minulom roku. Vyrábajú sa v Českej republike okrem finálneho testovania.

 To je dosť náročné zrealizovať takú zmenu. Ako sa Vám to darí?

Spoločnými silami s našimi obchodnými partnermi uvádzame tieto ističe a chrániče na slovenský a český trh. Vynakladáme veľa úsilia, aby sme informácie o nových ističov a chráničoch podali našim priamym obchodným partnerom, čo pokladáme za úplnú samozrejmosť, ale i  spotrebiteľom na trhu. Celému procesu výberu ,spracovania marketingovej kampane ako i podkladov pre zavedenie nových ističov a chráničov sme venovali skoro dva roky.

Oslovujeme všetkých našich partnerov, školíme ich, diskutujeme s nimi a snažíme sa fungovať ako celok na našom trhu. Do marketingovej aktivity sa zapojili všetci zamestnanci z obchodného oddelenia, marketingu, technického oddelenia a samozrejme ďalší zamestnanci, ktorí sú nápomocní pri tejto mohutnej kampani.

Všetci spoločne sa snažíme, aby boli nové zmeny v našom portfóliu prínosom a pozitívom. Stávame sa tak ambasádormi kvality našich ističov a chráničov.

 Čo Vás čaká ešte tento rok?

 Čaká nás jedna milá udalosť...

 V tomto roku máme jubileum, firma OEZ Slovakia je 20 rokov na slovenskom trhu. Pri tejto príležitosti by som chcela poďakovať všetkým našim obchodným partnerom za ich spoluprácu, obchodné výsledky a za dobré medziľudské vzťahy, ktoré sa nám podarilo udržať.

Šťastie je hlavne v ľuďoch, v ich eláne, profesionalite, tvorivosti , schopnosti a ochote riešiť problémy, tak ako prichádzajú. A v tejto firme takí ľudia sú, je to veľké šťastie, že sme dokázali spojiť kolektív ľudí, ktorí túto firmu posúvajú ďalej. Pre nás stále platí, dobré medziľudské vzťahy sú nad všetkým. Zamestnancom vo firme OEZ Slovakia a OEZ s.r.o. patrí veľká vďaka.

 Chief Executive Officer OEZ Slovakia Ing Otilia Ondruskova.jpg