Moderná tvár lištových poistkových prístrojov Varius

varius.png Novinkou tohtoročnej jesene je celkom inovovaná tvár lištových poistkových prístrojov. Pôvodné lištové poistkové odpínače FD a poistkové lišty FR sme nahradili novými typmi s označením FSD a FSR. 

odpinace-varius.jpg

Celý vývoj lištových poistkových prístrojov bol vedený s cieľom udržať rovnakú technickú úroveň a technické parametre, vďaka ktorým sú prístroje tak obľúbené medzi našimi zákazníkmi. I naďalej sú súčasťou nášho portfólia prístroje veľkosti 00, 1, 2 a 3 do 630 A, s rozostupom prípojníc 100 a 185 mm, ktoré spĺňajú podmienky stupňa kategórie použitia AC-23B.

Základné parametre lištových poistkových odpínačov FSD

parametry-fsd.jpg

Základné parametre poistkových líšt FSR

parametry-fsr.jpg

Nové lištové poistkové prístroje FSD a FSR sú priamou náhradou pôvodných prístrojov FD a FR.

Pojistkove-odpinace-nahrady.jpg

Ako novinku Vám vedľa pôvodného príslušenstva lištových poistkových prístrojov ponúkame krytie prepojovacieho priestoru lištových poistkových odpínačov OD-FSD123-KPK a jednoduchšiu kontrolu stavu poistkovej vložky pomocou veka s LED signalizáciou OD-FSD..-VS.

Príslušenstvo pôvodných prístrojov FD a FR je priamo kompatibilné s novými prístrojmi a môžete ho i naďalej používať pre oba rady. Previedli sme len zjednotenie typového značenia s ostatným príslušenstvom poistkových systémov Varius, napr. KP-F123-KP => OD-FS123-KP, VZ-FD12 => OD-FSD12-VZ.

prislusenstvi.jpg