Novinky

KAFÍČKO S OEZ

oez.png A na záver sa pozrite na odkaz od Saši a Ondry. Na nové diely  Kafíčka s OEZ  sa opäť môžete tešiť v januári. Napíšte nám, aké témy Kafíčok by ste do budúcna ocenili.

 

PF 2020

oez.png Prajeme Vám kľudné a  radostné prežitie vianočných sviatkov , v neposlednej rade hlavne  veľa šťastia, zdravia a energie  do roku  2020 .

 

Prúdové chrániče V – predistenie prúdových chráničov

oez.png Prinášame Vám piaty diel seriálu na téma Prúdové chrániče. Už poznáte ich základné členenie, funkcie a dozvedeli ste sa, aký vplyv majú na ich použitie v elektrických inštaláciách nízkeho napätia nové normy. 

 

Prúdové chrániče IV – časová závislosť vybavenie a selektivita

oez.png Prinášame Vám štvrtý diel seriálu na tému Prúdové chrániče. V predchádzajúcich kapitolách ste získali základný prehľad o prúdových chráničoch, o ich funkciách, dozvedeli ste sa, aký vplyv majú na ich použitie v elektrických inštaláciách nízkeho napätia nové normy… 

 

Vzduchové ističe Arion – istota z Letohradu

oez.png Vzduchové ističe Arion sú v portfóliu produktov OEZ od roku 2000. Sú to nástupcovia vzduchových ističov AR a ARV, ktoré naša spoločnosť dodávala na trh viace ako 30 rokov. 

 

Kafíčko s OEZ: Aké sú vlastnosti schodiskového spínača?

oez.png  Saša s Ondrou sa naozaj činí a udržujú v kondícií. Ďalší diel obľúbeného  seriálu Kafíčko s OEZ bol totiž inšpirovaný cestou po schodoch.

 

Prúdové chrániče III – jednosmerná zložka rozdielového prúdu

oez.png Prinášame Vám tretí diel seriálu na tému Prúdové chrániče.