Kalendár akcií

apríl 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

Vyjadrenie spoločnosti OEZ Slovakia k situácií ohľadom koronavírusu

oez.png Vážení zákazníci a obchodní priatelia, považujeme za dôležité informovať Vás o aktuálnom stave a opatreniach, ktoré v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 prijala naša spoločnosť.  

 

Kafíčko s OEZ: Delenie prúdových chráničov podľa ochrany a rozdielového prúdu

oez.png Urobte si treba kafíčko a pustite si naše video, ktoré Vám tému priblíži.

 

Odborné semináre 2020

oez.png Vážení zákazníci,  v  januárovom vydaní  nášho newsletteru ste sa mali možnosť zapojiť do ankety o budúcnosti Odborných seminárov OEZ. Táto anketa stále prebieha. Pokiaľ ste doteraz nevyplnili náš  dotazník , môžete sa ešte stále zapojiť.

 

Prúdové chrániče VII – Praktické použitie prúdových chráničov v inštalácii

oez.png Prinášame Vám už siedmi diel seriálu na tému Prúdové chrániče.

 

KAFÍČKO S OEZ

oez.png A na záver sa pozrite na odkaz od Saši a Ondry. Na nové diely  Kafíčka s OEZ  sa opäť môžete tešiť v januári. Napíšte nám, aké témy Kafíčok by ste do budúcna ocenili.

 

PF 2020

oez.png Prajeme Vám kľudné a  radostné prežitie vianočných sviatkov , v neposlednej rade hlavne  veľa šťastia, zdravia a energie  do roku  2020 .

 

Prúdové chrániče V – predistenie prúdových chráničov

oez.png Prinášame Vám piaty diel seriálu na téma Prúdové chrániče. Už poznáte ich základné členenie, funkcie a dozvedeli ste sa, aký vplyv majú na ich použitie v elektrických inštaláciách nízkeho napätia nové normy. 

 

Prúdové chrániče IV – časová závislosť vybavenie a selektivita

oez.png Prinášame Vám štvrtý diel seriálu na tému Prúdové chrániče. V predchádzajúcich kapitolách ste získali základný prehľad o prúdových chráničoch, o ich funkciách, dozvedeli ste sa, aký vplyv majú na ich použitie v elektrických inštaláciách nízkeho napätia nové normy…